وینبوت 9

شرکت ECOVACS افتخار دارد به عنوان اولین و تنها تولید کننده ربات های شیشه شور تمام اتوماتیک در دنیا، محصولات وینبوت ( Winbot ) را عرضه نماید. شرکت ECOVACS تنها دارنده ی تکنولوژی این سری روبات ها به صورت انحصاری در دنیا می باشد، که این اختراع در سال های 2013 و 2014 برنده ی چندین جایزه ی بین المللی شد.
این روبات ها با نصب فوق العاده آسان، بهترین گزینه جهت نظافت تمامی شیشه ها به خصوص شیشه های خارجی غیر قابل دسترس می باشد. با این دستگاه احتمال خطر جهت نظافت شیشه های داخلی و خارجی به شدت کاسته می شود و دیگر نیازی به مشقت نیست و به آسانی تمیز می گردند.
مشاهده خلاصه فیلم تبلیغاتی شرکت همراه با چگونگی کارکرد محصول:


انقلابی در صنعت ربات های نظافتی

وینبوت 9 به عنوان اولین ربات شیشه شور با تکنولوژی مپینگ و طی کوتاه ترین مسیر جهت پوشش کل مساحت، انقلابی در صنعت نظافتی شیشه می باشد.این دستگاه قابلیت چرخش قسمت بیرونی خود را به جهت زمان کمتر و پیچیدگی کمتر دارد. با این تکنولوژی شیشه های کوچکتر هم به آسانی تمیز می گردند.
2014_07_30_w930_technical_illustration (1)


شیشه پاک کن فقط با فشردن یک دکمه

وینبوت 9 جهت نظافت شیشه ها فقط احتیاج به فشردن یک دکمه دارد. پس از گذاردن وینبوت بر روی شیشه ، شما فقط احتیاج به فشردن دکمه استارت دارید. وینبوت در آغاز ابعاد شیشه مورد نظر را اندازه گیری کرده، سپس از گوشه شیشه به طور کاملا برنامه ریزی شده شروع به نظافت می کند.وینبوت پس از اتمام نظافت به نقطه اولیه خود باز می گردد تا شما براحتی بتوانید آن را از روی شیشه بردارید.


تکنولوژی مکش هوشمند

موتوری قوی با 4 سری سنسورهای هوشمند ، چهار لایه سنسور محافظتی و همچنین حافظه دستگاه ، وینبوت 9 را قادر می سازد تا بتواند تمامی سطوح را با برنامه ریزی کامپیوتری در کمترین مدت زمان ممکن تمیز نماید.