وینبوت 8
شرکت ECOVACS افتخار دارد به عنوان اولین و تنها تولید کننده ربات های شیشه شور تمام اتوماتیک در دنیا، محصولات وینبوت ( Winbot ) را عرضه نماید. شرکت ECOVACS تنها دارنده ی تکنولوژی این سری روبات ها به صورت انحصاری در دنیا می باشد، که این اختراع در سال های 2013 و 2014 برنده ی چندین جایزه ی بین المللی شد.
این روبات ها با نصب فوق العاده آسان، بهترین گزینه جهت نظافت تمامی شیشه ها به خصوص شیشه های خارجی غیر قابل دسترس می باشد. با این دستگاه احتمال خطر جهت نظافت شیشه های داخلی و خارجی به شدت کاسته می شود و دیگر نیازی به مشقت نیست و به آسانی تمیز می گردند.

مشاهده خلاصه فیلم تبلیغاتی شرکت همراه با چگونگی کارکرد محصول:تکنولوژی مکش هوشمند

موتوری قوی با 4 سری سنسورهای هوشمند ، و همچنین حافظه دستگاه وینبوت 8 را قادر می سازد تا بتواند تمامی سطوح را با برنامه ریزی کامپیوتری در کمترین مدت زمان ممکن تمیز نماید. وینبوت 8 قابلیت نظافت شیشه های همراه با استیکر که معمولا در ورودی های مغازه ها نیز وجود دارد تمیز نماید.
winbot 8


winbot 8 one touch operation

نظافت فقط با فشردن یک دکمه

وینبوت 8 جهت نظافت شیشه ها فقط احتیاج به فشردن یک دکمه دارد. پس از گذاردن وینبوت بر روی شیشه ، شما فقط احتیاج به فشردن دکمه استارت دارید. وینبوت در آغاز ابعاد شیشه مورد نظر را اندازه گیری کرده، سپس از گوشه شیشه به طور کاملا برنامه ریزی شده شروع به نظافت می کند.وینبوت پس از اتمام نظافت به نقطه اولیه خود باز می گردد تا شما براحتی بتوانید آن را از روی شیشه بردارید.


winbot-830-window-cleaning-robot-eu-5-large