1 Key Picture

 

دیبوت D79

خانواده جاروبرقی های اتوماتیک این شرکت Deebot نام دارد. D79  جدیدترین مدل سری 7 این خانواده می باشد که این سری کاملترین سری جاروبرقی های خانگی اتوماتیک می باشد. ویژگی منحصر بفرد این سری تخلیه اتوماتیک زباله دان ربات در استیشن شارژر است. بدین معنی که ربات پس از جمع آوری و نظافت منزل، به استیشن خود به طور اتوماتیک باز گشته و همچنین تمامی اجسام و ضایعات مکیده شده را به استیشن منتقل می نماید. با استفاده از این ویژگی شما نیازی به تخلیه مکرر روبات ندارید.

کارکرد کلی خانواده Deebot بدین صورت است که می بایست زمان شروع به کار نظافت منزل بر روی روبات تنظیم گردد، سپس روبات هر روز در زمان تنظیم گردیده شروع به کار کرده و پس از اتمام کار به شارژر خود به طور اتوماتیک باز می گردد.
مشاهده خلاصه فیلم تبلیغاتی شرکت همراه با چگونگی کارکرد محصول:

شرح مختصر سایر ویژگی های این روبات در ادامه آمده است:

 

 


[one_half]

حرکت هوشمندانه و پوشش 250 متر مربع با یک شارژ

دیبوت 79 با اتکا به پردازنده قوی نسل هفتم قادر است با انتخاب مسیر های حرکت به صورت هوشمندانه تا متراژ 250 متر مربع را طی مدت 2 ساعت کارکرد به صورت کامل پوشش دهد. دیبوت قابلیت پوشش دهی تمامی اتاق خواب ها ، حال و نشیمن ، پذیرایی،.اشپزخانه و سایر نقاط منزل شما را دارد. لازم به ذکر است دیبوت تا ارتفاع 1.5 سانتیمتر می تواند بالا رود، بدین معنی که براحتی می تواند روی فرش های شما رفته و تمامی انواع کف از جمله پارکت، لمینیت،کاشی، سرامیک ، سنگ و فرش را پوشش دهی نماید. با این تکنولوژی علاوه بر صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف برق، شما از آلودگی صوتی جاروبرقی نیز در امان هستید، لذا محیطی آرام و دلنشین برای منزل خود به ارمغان میاورید.[/one_half][one_half][/one_half]


[one_third_last]d7_autamtische_entleerung[/one_third_last]


 

[one_half]deebot - dust - sensor[/one_half][one_half]

سنسورهای گرد و خاک

دیبوت مجهز به دو گروه سنسورهای گرد و خاک می باشد. این دستگاه علاوه بر استفاده از الگوهای نظافتی از پیش برنامه ریزی شده، همزمان با کمک سنسورهای گرد و خاک میزان تمیزی زمین را ارزیابی نموده و در صورت تشخیص وجود هر گونه گرد و خاک یا ضایعات بر روی زمین ، الگو ها را تعویض نموده و در آن محل کثیف تمرکز می نماید. بدیهی است که در صورت تشخیص تمیزی محل، ربات از آن محل دوری می کند تا بتواند در اسرع وقت بقیه محل ها را پوشش دهد.[/one_half]

 


نظافت محل های کوچک و باریک

دیبوت D7 متخصص محل های شلوغ و کوچک منزل شما می باشد.
این دستگاه با ورود به محل های کوچک به صورت اتوماتیک روش نظافتی خود را تغییر داده و با انتخاب بهترین الگوی نظافتی در حداقل زمان ممکن محل مورد نظر را تمیز می نماید.
دیبوت 7 با استفاده از مکش قوی ، برس اصلی V شکل و برس های چرخشی گوشه ها با سرعت بالا در کمترین زمان، مناسبترین دستگاه جهت نظافت منزل تان می باشد.

DEEBOT_D79_Zick_Zack_Modus1


 

تکنولوژی سوپر سونیک سیلندری

دیبوت 7 همراه با جاروی پرتابل جهت نظافت بقیه قسمت های منزل از جمله مبل ، پرده ، کابینت ، تلویزیون و …. می باشد. این جاروی پرتابل با فناوری بسیار نوین سیلندری سوپر سونیک ، و همچنین با سه لایه فیلتر هپا که از خروج ریزگرد ها با سایز مایکرو جلوگیری می نماید، همراه می باشد.این تکنولوژی مکش بسیار بالا و ممتد ایجاد می کند. همچنین قابل ذکر است که این جارو بدون نیاز به پاکت می باشد و تمامی قسمت ها به جز موتور اصلی قابل شست و شو می باشد.
لازم به ذکر است که این قسمت هنگامی که بر روی استیشن اصلی است وظیفه نظافت ربات را نیز بر عهده دارد و هنگامی که شما از باکس وسایل جانبی استفاده نمایید ، می توانید از آن به عنوان جاروی پرتابل استفاده کنید.
d7_supersonic


[one_half]DEEBOT_D79_Absturzsicherung1[/one_half][one_half]

سنسورهای تشخیص ارتفاع

دیبوت مجهز به سه سنسور تشخیص ارتفاع جهت امنیت خود می باشد. بدین معنی که اگر منزل شما دارای پله یا دو سطحی باشد، دیبوت از خودش محافظت کرده و از لبه های بلند دوری می کند.
[/one_half]