دیبوت M88 همراه با اپلیکیشن تلفن های هوشمند

شرکت ECOVACS افتخار دارد انواع محصولا ت رباتیک خانگی را ارائه نماید. خانواده جاروبرقی های اتوماتیک این شرکت Deebot نام دارد. DEEBOT M88 جدیدترین مدل 2019  از سری M8 این خانواده می باشد.

ویژگی منحصر بفرد این سری قابلیت پیمایش کاملا هوشمندانه Smart Move ( شبیه سازی الگوی نظافتی همانند مغز انسان) می باشد.

نحوه کارکرد:

کارکرد کلی خانواده Deebot بدین صورت است که می بایست زمان شروع به کار نظافت منزل بر روی روبات تنظیم گردد، سپس روبات هر روز در زمان تنظیم گردیده شروع به کار کرده و پس از پیمایش کل منزل شامل اتاق خواب ها ، حال و نشیمن،پذیرایی و آشپزخانه  به شارژر خود به طور اتوماتیک باز می گردد.

  • بدیهی است ربات به راحتی از روی سنگ ، سرامیک ، پارکت و لمینیت به روی فرش رفته و تمامی قسمت های منزل شما اعم از زیر مبل ها ، کابینت ، مبل ، تخت و غیره را بدون زحمتی نظافت می نماید.

کنترل از طریق تلفن هوشمند

با استفاده از اپلیکیشن اکووکس برروی تلفن هوشمند خود،درهر زمان و هر مکانی که امکان دسترسی به اینترنت دارید، نظافت منزل خود را کنترل نمایید و تجربه ای لذت بخش از جارو برقی رباتیک را برای شما به ارمغان می آورد.

با استفاده از این اپلیکیشن، امکانات زیر برای شما فراهم میگردد:

-تعیین زمانبندی خودکار و یا دستی جهت شروع نظافت

-ارتقای قدرت مکش

-انتخاب حالت نظافت

-مشاهده وضعیت ربات و همچنین میزان ظرفیت باتری آن

-هدایت ربات به صورت دستی از طریق موبایل

-امکان اتصال به wifi

-مشاهده جدول نظافتی و غیره

تکنولوژی پیمایش مرتب هوشمند – شبیه سازی الگوی نظافتی همانند مغز انسان

با ثبت اختراع تکنولوژی هوشمند پیمایش مرتب توسط شرکت اکووکس رباتیک در جهان، انقلابی در عرصه رباتهای نظافتی در دنیا ایجاد شده است. ربات با محاسبه و سنجش طول و عرض مکان ها و موقعیت وسایل منزل شما، کوتاهترین مسیرها را در جهت پوشش کل منزل انتخاب میکند و با صرفه جویی در زمان و باتری، نظافت را کامل مینماید و هیچ نقطه ای از منزل شما را رها نمیکند.

مکش پرقدرت با گزینه انتخابی توربو

دیبوت ام88 دارای موتور مکش پرقدرتی است که شامل گزینه انتخابی توربو نیز می باشد. از این گزینه جهت بالا بردن قدرت مکش برای نظافت عمقی فرش ها استفاده نمایید.

نظافت 5 مرحله ای با امکان تی کشی پیشرفته تر و خشک

دیبوت ام88 دارای نظافت 5 مرحله ای بهمراه تی کشی تر و خشک پیشرفته است.به این صورت که در هنگام حرکت،عملیات جاروکشی را با برسهای کنار، برداشت زباله با برس اصلی،مکش، تی کشی نمدار و خشک را همزمان انجام میدهد تا به بهترین نحو تمامی سطوح را پاکیزه و براق نماید.

تکنولوژی تشخیص اجسام

دیبوت ام88 از سنسورهای ضد برخورد استفاده میکند. علاوه بر این سپر نرم فنری در جلوی ربات تعبیه گردیده تا از آسیب به اثاثیه منزل شما جلوگیری شود.

حالتهای نظافتی متعدد

دی ام88 چهار حالت نظافتی دارد که به طور کارآمد و موثر تمامی سطوح زمین شما را تمیز مینماید.

دهانه مکش قابل تعویض-ایده آل برای صاحبان حیوانات خانگی

دیبوت ام88 همراه با دو دهانه مکش میباشد. دهانه مکش نصب شده بر روی دستگاه همراه با برس اصلی است که جهت نظافت عمقی،بیرون کشیدن گرد و خاک از عمق فرش،بکار میرود و دهانه دوم مکش جهت برداشت موی زیاد حیوانات خانگی از روی سطح زمین است که بدون برس استفاده می گردد.

شارژ اتوماتیک

دیبوت ام88 همیشه در شارژر آماده بکار است. این ربات پس از اتمام نظافت نیز به حالت اتوپارک میرود و به شارژر خود بازمی گردد.

نظافت موثر اتوماتیک بوسیله کنترل از طریق تلفن هوشمند