جاروبرقی رباتیک مدل Dslim


دیبوت Slim

شرکت ECOVACS افتخار دارد انواع محصولا ت رباتیک خانگی را ارائه نماید. خانواده جاروبرقی های اتوماتیک این شرکت Deebot نام دارد. DSlim مدل سری Slim این خانواده می باشد. ویژگی منحصر بفرد این سری ارتفاع بسیار کم این دستگاه است. بدین معنی که ربات می تواند جهت نظافت سطحی و روزمره براحتی زیر تمامی وسایل از جمله مبل، تخت ، کابینت و غیره رود و عملیات نظافت بدون هیچگونه جابجایی اثاثیه منزل صورت می گیرد.

کارکرد کلی خانواده Deebot بدین صورت است که می بایست زمان شروع به کار نظافت منزل بر روی روبات تنظیم گردد، سپس روبات هر روز در زمان تنظیم گردیده شروع به کار کرده و پس از اتمام کار به شارژر خود به طور اتوماتیک باز می گردد.
مشاهده خلاصه فیلم تبلیغاتی شرکت همرا با چگونگی کارکرد محصول:

شرح مختصر سایر ویژگی های این روبات در ادامه آمده است:حرکت هوشمندانه و پوشش 80 متر مربع با یک شارژ

دیبوت Slim با اتکا به پردازنده قوی نسل 8 قادر است با انتخاب مسیر های حرکت به صورت هوشمندانه تا متراژ 80 متر مربع را طی مدت 1 ساعت و 40 دقیقه کارکرد به صورت کامل پوشش دهد. دیبوت قابلیت پوشش دهی تمامی اتاق خواب ها ، حال و نشیمن ، پذیرایی،.اشپزخانه و سایر نقاط منزل شما را دارد. لازم به ذکر است دیبوت تا ارتفاع 1.5 سانتیمتر می تواند بالا رود، بدین معنی که براحتی می تواند روی فرش های شما رفته و تمامی انواع کف از جمله پارکت، لمینیت،کاشی، سرامیک ، سنگ و فرش را پوشش دهی نماید. با این تکنولوژی علاوه بر صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف برق، شما از آلودگی صوتی جاروبرقی نیز در امان هستید، لذا محیطی آرام و دلنشین برای منزل خود به ارمغان میاورید.


نظافت بدون برس

دیبوت Slim دهانه مخصوص بدون برس دارد که جهت نظافت سطحی به خصوص جهت جمع آوری موها، گرد و خاک بسیار مفید می باشد.


طراحی با ارتفاع بسیار کم ( نازک ترین جاروبرقی در دنیا)

دیبوت Slim با ارتفاع  بسیار کم ، قابلیت نظافت نواحی غیر قابل دسترس (مانند زیر مبل ها ، میز ، تخت ) منزل شما را دارد.


سنسورهای ضد برخورد

دیبوت Slim با استفاده از 11 سنسور ضد برخورد، از تماس با هر گونه شی جلوگیری نموده و الگوی جدیدی برای نظافت انتخاب می نماید. همچنین این دیبوت مجهز به سپر نرم فنری می باشد که در صورت برخورد های ناگهانی، از اسباب و لوازم خانه شما محافظت نماید.


قابلیت تی کشی

دیبوت Slim اولین دستگاه روبات نظافتی خشک و تر در جهان می باشد. این دستگاه علاوه بر جارو کشی،مکش، مجهز به دستمال تمیز کننده می باشد. با استفاده از این ویژگی ، تمامی لکه ها و ریز گردهای چسبیده به سطح زمین پاک میگررد، همچنین با استفاده از مواد آنتی باکتربال، تمامی میکروب های موجود بر روی سطوح از بین می رود.


سنسورهای تشخیص ارتفاع

دیبوت Slim دارای سه سری سنسورهای تشخیص ارتفاع هستند که ارتفاع بیش از 7 سانتی متر را براحتی تشخیص داده، لذا از افتادن ربات در ارتفاع های بیش از این مقدار جلوگیری می کند تا ربات از هرگونه صدمه فیزیکی در امان باشد.


کامنت‌ها بسته شده‌اند.