جارو برقی رباتیک مدل DM85


دیبوت DM85

شرکت ECOVACS افتخار دارد انواع محصولا ت رباتیک خانگی را ارائه نماید. خانواده جاروبرقی های اتوماتیک این شرکت Deebot نام دارد. DM85 مدل سری M8 این خانواده می باشد. ویژگی منحصر بفرد این سری امکان تعویض دهانه مکش است. بدین معنی که ربات می تواند جهت نظافت سطحی و روزمره خصوصا فرشهای پرز بلند بدون برس اصلی می تواند نظافت انجام دهد و همچنین جهت نظافت عمقی و یا عملیات برس کشی ، با برس اصلی کار کند.

کارکرد کلی خانواده Deebot بدین صورت است که می بایست زمان شروع به کار نظافت منزل بر روی روبات تنظیم گردد، سپس روبات هر روز در زمان تنظیم گردیده شروع به کار کرده و پس از اتمام کار به شارژر خود به طور اتوماتیک باز می گردد.
مشاهده خلاصه فیلم تبلیغاتی شرکت همرا با چگونگی کارکرد محصول:

شرح مختصر سایر ویژگی های این روبات در ادامه آمده است:حرکت هوشمندانه و پوشش 200 متر مربع با یک شارژ

دیبوت M85 با اتکا به پردازنده قوی نسل M8 قادر است با انتخاب مسیر های حرکت به صورت هوشمندانه تا متراژ 200 متر مربع را طی مدت 1 ساعت و 40 دقیقه کارکرد به صورت کامل پوشش دهد. دیبوت قابلیت پوشش دهی تمامی اتاق خواب ها ، حال و نشیمن ، پذیرایی،.اشپزخانه و سایر نقاط منزل شما را دارد. لازم به ذکر است دیبوت تا ارتفاع 1.5 سانتیمتر می تواند بالا رود، بدین معنی که براحتی می تواند روی فرش های شما رفته و تمامی انواع کف از جمله پارکت، لمینیت،کاشی، سرامیک ، سنگ و فرش را پوشش دهی نماید. با این تکنولوژی علاوه بر صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف برق، شما از آلودگی صوتی جاروبرقی نیز در امان هستید، لذا محیطی آرام و دلنشین برای منزل خود به ارمغان میاورید.


نظافت بدون برس

دیبوت DM8 دهانه مخصوص بدون برس دارد که جهت نظافت سطحی به خصوص جهت جمع آوری موها بسیار مفید می باشد. به طور کلی ربات های اتوماتیک جاروبرقی موجود در بازار به دو دسته با برس و بدون برس تقسیم می شوند که دیبوت 8 هر دو حالت را دارا می باشد.

هنگامی که از دیبوت DM8 بدون برس استفاده نمایید، عمر شارژ یکبار استفاده دستگاه بسیار طولانی تر از حالت با برس می باشد.

deebot - 8 - backside


deebot - 8 - back side with main brush

نظافت با برس

دیبوت DM8 همچنین قابلیت تجهیز به برس اصلی جهت نظافت عمقی دارد. بدیهی است هنگام جاروکشی ، اگر از برس با سرعت بالا استفاده نمایید نتیجه بسیار موثر تری را مشاهده می نمایید. چون این برس به داخل لایه های فرش رفته و گرد و خاک موجود در داخل فرش را نیز تمیز می نماید.
همچنین برای سطح های دیگر به عنوان عمل پولیشینگ نتیجه بسیار موثرتری را برای شما به ارمغان می آورد.


طراحی با ارتفاع کم

دیبوت DM8 با ارتفاع کم ، قابلیت نظافت نواحی غیر قابل دسترس (مانند زیر مبل ها ، میز ، تخت ) منزل شما را دارد.


سنسورهای ضد برخورد

دیبوت DM8 با استفاده از 11 سنسور ضد برخورد، از تماس با هر گونه شی جلوگیری نموده و الگوی جدیدی برای نظافت انتخاب می نماید. همچنین این دیبوت مجهز به سپر نرم فنری می باشد که در صورت برخورد های ناگهانی، از اسباب و لوازم خانه شما محافظت نماید.


قابلیت تی کشی

دیبوت DM8 اولین دستگاه روبات نظافتی خشک و تر در جهان می باشد. این دستگاه علاوه بر جارو کشی،مکش، برس کشی، مجهز به منبع مایع تمیز کننده جهت تزریق به دستمال تمیز کننده می باشد. با استفاده از این ویژگی ، تمامی لکه ها و ریز گردهای چسبیده به سطح زمین پاک میگررد، همچنین با استفاده از مواد آنتی باکتربال، تمامی میکروب های موجود بر روی سطوح از بین می رود.


سنسورهای تشخیص ارتفاع

دیبوت DM8 دارای سه سری سنسورهای تشخیص ارتفاع هستند که ارتفاع بیش از 8 سانتی متر را براحتی تشخیص داده، لذا از افتادن ربات در ارتفاع های بیش از این مقدار جلوگیری می کند تا ربات از هرگونه صدمه فیزیکی در امان باشد.


کامنت‌ها بسته شده‌اند.