جارو برقی رباتیک مدل D83


دیبوت 83

شرکت ECOVACS افتخار دارد انواع محصولا ت رباتیک خانگی را ارائه نماید. خانواده جاروبرقی های اتوماتیک این شرکت Deebot نام دارد. D83 مدل سری 8 این خانواده می باشد. ویژگی منحصر بفرد این سری امکان تعویض دهانه مکش است. بدین معنی که ربات می تواند جهت نظافت سطحی و روزمره خصوصا فرشهای پرز بلند بدون برس اصلی می تواند نظافت انجام دهد و همچنین جهت نظافت عمقی و یا عملیات برس کشی ، با برس اصلی کار کند.

کارکرد کلی خانواده Deebot بدین صورت است که می بایست زمان شروع به کار نظافت منزل بر روی روبات تنظیم گردد، سپس روبات هر روز در زمان تنظیم گردیده شروع به کار کرده و پس از اتمام کار به شارژر خود به طور اتوماتیک باز می گردد.
مشاهده خلاصه فیلم تبلیغاتی شرکت همرا با چگونگی کارکرد محصول:

شرح مختصر سایر ویژگی های این روبات در ادامه آمده است:حرکت هوشمندانه و پوشش 150 متر مربع با یک شارژ

دیبوت 83 با اتکا به پردازنده قوی نسل هشتم قادر است با انتخاب مسیر های حرکت به صورت هوشمندانه تا متراژ 150 متر مربع را طی مدت 1 ساعت و 40 دقیقه کارکرد به صورت کامل پوشش دهی نماید. دیبوت قابلیت پوشش دهی تمامی اتاق خواب ها ، حال و نشیمن ، پذیرایی،.اشپزخانه و سایر نقاط منزل شما را دارد. لازم به ذکر است دیبوت تا ارتفاع 1.5 سانتیمتر می تواند بالا رود، بدین معنی که براحتی می تواند روی فرش های شما رفته و تمامی انواع کف از جمله پارکت، لمینیت،کاشی، سرامیک ، سنگ و فرش را پوشش دهی نماید. با این تکنولوژی علاوه بر صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف برق، شما از آلودگی صوتی جاروبرقی نیز در امان هستید، لذا محیطی آرام و دلنشین برای منزل خود به ارمغان میاورید.


نظافت بدون برس

دیبوت 8 دهانه مخصوص بدون برس دارد که جهت نظافت سطحی به خصوص جهت جمع آوری موها بسیار مفید می باشد. به طور کلی ربات های اتوماتیک جاروبرقی موجود در بازار به دو دسته با برس و بدون برس تقسیم می شوند که دیبوت 8 هر دو حالت را دارا می باشد.

هنگامی که از دیبوت 8 بدون برس استفاده نمایید، عمر شارژ یکبار استفاده دستگاه بسیار طولانی تر از حالت با برس می باشد.

deebot - 8 - backside


deebot - 8 - back side with main brush

نظافت با برس

دیبوت 8 همچنین قابلیت تجهیز به برس اصلی جهت نظافت عمقی دارد. بدیهی است هنگام جاروکشی ، اگر از برس با سرعت بالا استفاده نمایید نتیجه بسیار موثر تری را مشاهده می نمایید. چون این برس به داخل لایه های فرش رفته و گرد و خاک موجود در داخل فرش را نیز تمیز می نماید.
همچنین برای سطح های دیگر به عنوان عمل اسکرابینگ نتیجه بسیار موثرتری را برای شما به ارمغان می آورد.


طراحی با ارتفاع کم

دیبوت 8 با ارتفاع کم ، قابلیت نظافت نواحی غیر قابل دسترس (مانند زیر مبل ها ، میز ، تخت ) منزل شما را دارد.

D83_ Slim Design


d83_ obsticle avoidence

سنسورهای ضد برخورد

دیبوت 8 با استفاده از 11 سنسور ضد برخورد، از تماس با هر گونه شی جلوگیری نموده و الگوی جدیدی برای نظافت انتخاب می نماید. همچنین این دیبوت مجهز به سپر نرم فنری می باشد که در صورت برخورد های ناگهانی، از اسباب و لوازم خانه شما محافظت نماید.


قابلیت براق کنندگی

دیبوت 8 مجهز به لوازم جانبی جهت نصب دستمال تمیز کننده برای رفع گرد و خاک چسبیده به زمین و در نهایت براق کردن سطوح حساس می باشد. لازم به ذکر است این پارچه مایکروفایبر قابلیت شست و شو در ماشین لباسشویی یا با دست را نیز دارد.

D83 back side


d8_anti drop

سنسورهای تشخیص ارتفاع

دیبوت 8 دارای سه سری سنسورهای تشخیص ارتفاع هستند که ارتفاع بیش از 8 سانتی متر را براحتی تشخیص داده، لذا از افتادن ربات در ارتفاع های بیش از این مقدار جلوگیری می کند تا ربات از هرگونه صدمه فیزیکی در امان باشد.


کامنت‌ها بسته شده‌اند.