جاروبرقی و تی کشی رباتیک مدل DM81

دیبوت M81

شرکت ECOVACS افتخار دارد انواع محصولا ت رباتیک خانگی را ارائه نماید. خانواده جاروبرقی های اتوماتیک این شرکت Deebot نام دارد. DEEBOT M81 مدل جدید 2016 سری M8 این خانواده میباشد.

ویژگی منحصر بفرد این سری قابلیت  پیمایش رندوم هوشمندانه Smart Motion است.

نحوه کارکرد:

کارکرد کلی خانواده Deebot بدین صورت است که می بایست زمان شروع به کار نظافت منزل بر روی روبات تنظیم گردد، سپس روبات هر روز در زمان تنظیم گردیده شروع به کار کرده و پس از پیمایش کل منزل شامل اتاق خواب ها ، حال و نشیمن،پذیرایی و آشپزخانه  به شارژر خود به طور اتوماتیک باز می گردد.

  • بدیهی است ربات به راحتی از روی سنگ ، سرامیک ، پارکت و لمینیت به روی فرش رفته و تمامی قسمت های منزل شما اعم از زیر مبل ها ، کابینت ، مبل ، تخت و غیره را بدون زحمتی نظافت می نماید.

برنامه های نظافتی حرکت هوشمندانه  (Smart motion)

دیبوت ام 81 مجهز به برنامه های مختلف رندوم بسیار هوشمندانه جهت حصول اطمینان پاکیزگی ، میباشد.

این دستگاه با استفاده از 36 حسگر (شامل حسگرهای گرد و خاک و …) بهترین مسیر را انتخاب نموده و در عرض یک ساعت و 50 دقیقه کارکرد میتواند تا 200 مترمربع فضای ناخالص را پوشش دهد.

شرکت اکووکس رباتیک با ثبت جدیدترین تکنولوژی حرکت رندوم هوشمندانه تحت نام خود، انقلابی در کارایی رباتهای نظافتی ایجاد کرده است.

نظافت 5 مرحله ای با تی کشی خشک / تر پیشرفته

دیبوت ام 81 ربات هوشمند چند منظوره با آپشن های متفاوت و نظافت 5 مرحله ای جهت تمامی سطوح میباشد. در ابتدا برس های کناری ربات ، گردوخاک و زباله های روی زمین را ازگوشه ها بسمت دهانه مکش هدایت مینمایند، سپس توسط برس اصلی Vشکل و خود آنها را به داخل  زباله دان دستگاه هدایت مینماید.

این عمل باعث میگردد گردو خاک و زباله ها بسیار آسانتر برداشته شوند و علاوه بر آن ربات در این مرحله از موتور مکش بسیار قوی نیز استفاده مینماید.

در مرحله بعدی دستگاه از سیستم تزریق مایع استفاده میکند وبا تزریق محلول از مخزن به پد، محل موردنظر را تی کشی مینماید.دستگاه در مرحله آخر نیز با استفاده از پد مایکروفایبر خشک، سطوح را کاملا خشک،تمیز و براق مینماید.

 

سیستم فیلترینگ و تصفیه هوا با بالاترین راندمان

راحت نفس بکشد!

نظافت روزانه با دیبوت ام 81 ذرات موجود در هوا را که موجب آسم،تنگی نفس وآلرژی میشوند را کاهش میدهد. از آنجاییکه این دستگاه قابلیت جمع آوری مو،انواع کثیفی،شوره حیوانات، گردوخاک، قارچ و انواع غبار را دارد، لذا این دستگاه به فیلتر راندمان بالای آنتی باکتریال مجهز گردیده تا هوای خروجی دستگاه را به بهترین نحو تصفیه و به محیط خانه شما بازگرداند.قابل ذکر است فیلترهای اکووکس همگی قابلیت شستشو دارند.

برنامه های نظافتی مختلف

  • حالت لبه ای جهت نظافت تمام حاشیه ها،گوشه ها و لبه های منزل میباشد.
  • حالت نقطه ای جهت نظافت گردوخاک انباشته شده در مساحت بسیارکم مناسب میباشد.
  • حالت اتوماتیک با بازدهی انرژی مطلوب و سیستم رندوم هوشمندانه جهت نظافت روزمرهمیباشد.
  • حالت توربو دراین حالت قدرت مکش و برس کشی به حداکثر توان ممکن می رسد.

سنسورهای ضد برخورد

دیبوت ام 81 مجهز به چندین دسته از سنسورهای ضدبرخورد است. زمانی که ربات اجسامی درجلوی خود حس میکند، سرعت خود را کاهش داده و به آرامی تا لبه جسم میرود و فضای کناری جسم را نیز بررسی کرده و بهترین مسیر را برمیگزیند.

سنسور های تشخیص گرد و خاک

دیبوت ام 81  دارای سنسورهای گردوخاک حساس میباشد که دراین حالت روبات بر اساس تشخیص گردوخاک منزل شما را ازگروغبار کاملا پاکسازی میکند.

راه اندازی آسان

جهت استفاده از این دستگاه نیاز به تنظیمات زیادی نیست. فقط دکمه Auto  را فشار دهید تا  ربات به صورت اتوماتیک منزلتان را پاکیزه نماید.

کامنت‌ها بسته شده‌اند.